Zmień myślenie,  zmienisz grubość swojego portfela!

Nie jest żadna tajemnicą, że by zarabiać pieniądze, a w szczególności zarabiać pieniądze w internecie, trzeba zmienić myślenie. Nie da się po prostu przetłumaczyć komuś, że zamiast pracować 8 godzin dziennie 6 dni w tygodniu za 2000 zł miesięcznie, możesz zarobić 2000 zł w 2 godziny nie ruszając się z domu! Jest to bardzo rozległy temat do przerobienia w głowie, dopiero później możemy przejść do technicznych spraw, jak to zrobić.

Zmiana myślowa polega na tym, że jeśli zadajesz mi pytanie czy „na pewno”  na tym zarobię” – to wtedy szybko przyjmiesz założenie, że “system” wykona pracę za Ciebie, że zarobek jest gwarantowany i nie zależy w żaden sposób od Ciebie – przecież skoro mówię Ci, że zarobisz, to zarobisz…

Pomyśl logicznie – gdyby zarobek zależał tylko od “systemu” i nie wymagałby pracy z Twojej strony, to dziesiątki tysięcy osób zarabiałyby w ten sposób i… przestałoby się to opłacać. Jednak tak nie jest musisz również wykonywać pracę. Natomiast jest to praca w pełni przy komputerze gdzie używasz odpowiednich stron i klawiatury oraz myszki.

Zatem jakie zmiany mentalne muszą w Tobie zajść, abyś zaczał zarabiać pieniądze w projekcie MoneyGenius?

Musisz przejąć kontrolę nad własnym życiem

Skoro szukasz pewności, że jakiś system zarobkowy “zarobi dla Ciebie” pieniądze, to oznacza, że podświadomie wykluczasz, że to Ty będziesz zarabiał te pieniądze.

Oczywiście świadomie pewnie zdajesz sobie sprawę, że będziesz musiał kiwnąć palcem, ale Twoja podświadomość wcale tego nie chce – Ty nie chcesz przejąć pełnej kontroli – chcesz ją oddać w ręce kogoś, kto Ci powie: “Tak, zarobisz” a reszta według Twojego podświadomego nastawienia zrobi się sama… Musisz być odpowiedzialny za swoje życie, za to kto się w nim pojawia oraz co się w nim pojawia. W tym przypadku musisz koniecznie postanowić, że nauczysz się zarabiać pieniądze w sposoby dotychczas nieznane oraz że nauczysz się umiejętności, o których nie miałeś pojęcia przez całe życie.

Musisz być odważny!

Jeśli nie masz odwagi, to nie przejmiesz kontroli i nie będziesz gotów przyjąć odpowiedzialności. Brak odwagi to strach przed negatywnymi konsekwencjami, które mogą Cię dotknąć, kiedy przejmiesz kontrole.

Nie bój się zacząć czegoś nowego. Ludzie boją się zmian, nie chcą ich, ale paradoksalnie zmiany i tak przychodzą bo żyjemy w świecie ciągłych zmian. Jeśli coś ma być pewnego na świecie to jest to zmiana! Dlatego nie czekaj, aż Cię zwolnią z pracy, aż wzrosną podatki, czy żywność w sklepie podrożej o 10 razy, niż obecnie. Bo to przyjdzie! Ty zatem przygotuj się na to by zarabiać więcej i nauczyć się nowych sposobów zarabiania! Tego nauczę Cię w całym projekcie MoneyGenius!

Zatem Jaką masz pewność, że zarobisz w projekcie MoneyGenius?

Widzisz, sytuacja wygląda tak, że cały mój system w Projekt MoneuGenius Przeprowadzi Cię przez etapy, które nauczą Cię zarabiać od kilkuset złotych do kilkudziesięciu złotych miesięcznie. To jest pewne w 100 % , jedynie kiedy będziesz wykonywał wszystkie etapy tak jak należy.

Mam pewność, że jeśli zrobisz wszystko, co należy zrobić, to będziesz miał efekty. Jedyne czego mi brakuje, to pewność, że zrobisz co trzeba.

Niestety taka  jest smutna rzeczywistość, że wielu ludzi nie zmienia swojej mentalności bo się boją zaryzykować. Niestety to sprawia, że przez całe życie będą biedni i nieszczęśliwi, a zaraz obok inni ludzie mają wszystko to czego oni pragną, czyli pieniądze, szczęcie ze spełnionych marzeń…

Nie bądź bohaterem tej opowieści. Natomiast postanów być bohaterem swojej opowieści! Stań się głównym aktorem swojego życia! Zaprojektuj je i poprowadź dokładnie tak jak chcesz! Zrobisz to w projekcie MoneyGenius, nie wahaj się i wystartuj już dzisiaj!

ROZPOCZNIJ PROJEKT MONEYGENIUS!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.