Wprowadź te 5 zasad w życie, a zobaczysz jak ono się zmieni!

Wiele osób szuka szczęścia w rzeczach, które go nie dają. Osądzają innych, ale też nie dostrzegają co posiadają.

Przedstawię Ci 5 zasad, po których zastosowaniu, sprawisz, że każdy Twój dzień będzie lepszy i szczęśliwszy.

1 Zasada
Najlepszy dzień to dzień dzisiejszy

sun-49143_640

Nie ma sensu odkładać rzeczy na jutro, skąd wiesz co wydarzy się za 24 godziny? Masz pewność, że jeszcze będziesz żył? Wszystko może się zdarzyć, nie marnuj wspaniałego czasu, który otrzymujesz na zrobienie właśnie tego o czym zawsze marzyłeś/marzyłaś.

2 Zasada
Najlepsze miasto to miasto, w którym ci się najbardziej powodzi

los-angeles-805393_640

Jeśli ci nie wychodzi, tracisz pracę, związek, cokolwiek złego Ci się przydarza, spróbuj to naprawić. Jeśli jednak stwierdzisz, że nie ma to zbyt większego sensu, postaw wszytko na jedną kartę. Nie użalaj się nad sobą, świat Cię woła, czeka Cię miliony szans, wystarczy je dostrzec i odważnie za nimi podążyć.

3 Zasada
Najlepsza praca to ta, którą lubisz

partnership-526413_640

Nie ma żadnego sensu wykonywać pracy, której nie lubisz. Możesz stwierdzić, ale jeśli nie będę tego robił to nie będę miął na chleb. Owszem, ale nie popadaj w stan zombie-stanu. Wykonuj swoją pracę należycie, ale w międzyczasie rób wszystko, aby dostać lub stworzyć sobie prace, którą będziesz kochał.

4 Zasada
Największy błąd to utrata nadziei

directory-466935_640

Największym błędem jaki możesz popełnić to utrata nadziei, nie słuchaj słabych ludzi, to przegrańcy, tylko oni tracą nadzieję. Zwycięzcy zawsze spoglądają w niebo mimo, że czasami leżą w błocie. Nadzieja daje Ci siłę, a jeśli posiadasz siłę jesteś w stanie osiągnąć wszystko.

5 Zasada
Największy prezent, który możesz podarować lub otrzymać to miłość

love-737910_640

Na tym to polega. W pogoni za dobrami materialnymi, nie zapomnij o tym co życiu nadaje sens.

Na koniec tego artykułu chcę Ci przekazać, że wszystkie te zasady opisywane od samego początku mogą wydłużyć, polepszyć i co ważne sprawić, że Twoje życie znacznie się poprawi. Wiele osób szuka przepisu na szczęście, a tak naprawdę nie dostrzegają jak wiele go mają. Możesz być szczęśliwy już od dziś.

Autor: Łukasz Kafel
Źródło: Na podstawie fragmentu książki "Księga Zwycięzcy"

Ten post komentowano 7 razy

  1. Nie zmarnować swojego życia, to cały czas się rozwijać. Chętnie kupię Twoją książkę bo artykuły świetne.
    Chciałbym, żeby wszyscy wzięli sobie to do serca, właśnie to są klucze do życia!
    Pozdrawiam Piotr 🙂

  2. Sama prawda. Od dłuższego czasu wprowadzam właśnie takie zasady w życie, rozwój osobisty pomógł mi osiągnąć rzeczy, o których nie miałam pojęcia! Ten artykuł bardzo do mnie przemawia, wnioskuję, że książka będzie bardzo ciekawa i wartościowa. Czekam na publikację 🙂

  3. Wprowadzenie w życie tych zasad będzie wielkim wyzwaniem, ale dochodzę do wniosku, że to jest kluczem do szczęścia… Z mojego doświadczenia zasada nr. 3 i 4 w pełni się zgadzam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.