II Spotkanie VIP projektu MoneyGenius – Warszawa!

Kolejny artykuł z serii “MoneyGenius – jak to się zaczęło?”

W Społeczności MoneyGenius mamy swoiste rangi, które pozwalają nam określić kto, jest na jakim poziomie zaawansowania w marketingu online. Rang tych nie ma sporo jest ich jedynie 7. Jedną z najwyższych rang w projekcie to ranga V.I.P. To właśnie od tej rangi zaczyna się dziać magia w społeczności, bo mając tę rangę możesz uczestniczyć w różnego rodzaju wydarzeniach niedostępnych dla pozostałych uczestników projektu, ze względu na ich mniejszą wiedzę i doświadczenie.

Po nagraniu piosenki MoneyGenius – “Ruszamy na Camp”. VIP Projektu MoneyGenius zostali zaproszenie przez Szymona Millera – aktualnego Trenera w projekcie MoneyGenius do Warszawy, na spotkanie w celu omówienia najważniejszych rzeczy dotyczących projektu i przede wszystkim dla wspaniałej zabawy!

II Spotkanie VIP projektu MoneyGenius  w Warszawie odbyło się  28 Września 2018 roku. Po wakacjach i wyjazdach zjednoczyliśmy się by omówić najważniejsze sprawy dotyczące projektu – jednak najważniejszym w tym dniu było po prostu dobrze się bawić – Wykorzystaliśmy ten czas znakomicie!

Szymon ugościł nas w apartamencie tuż przy Pałacu Kultury w centrum Stolicy, tam omówiliśmy najważniejsze kwestie i ruszyliśmy do klubów.

VIP Projektu MoneyGenius – 28 Września 2018

Szymon wspaniale pokazał nam Warszawę, zabrał nas do najlepszych klubów w stolicy!

Zwiedzamy najlepsze kluby w Stolicy!
Ceny na poziomie 😉

Kolejnego dnia kolejna rozrywka! Udaliśmy się na Stadion Narodowy, by tuż za nim skorzystać z toru wyścigowego. Prawdziwa adrenalina i szybkość dała nam się we znaki – Oczywiście wyścig wygrał nie kto inny jak Szymon.

Udajemy się na Narodowy by pościgać się na gokartach
Wyścig MoneyGenius!

Kończąc dzień wybraliśmy się jeszcze na drinka i zakończyliśmy niesamowite spotkanie.

3 Trenerów projektu MoneyGenius!

Od tej pory spotkania VIP MoneyGenius odbywają się dużo częściej, w Polsce i za granicą! A na nich podejmowane są najważniejsze decyzje dotyczące projektu MoneyGenius. Warto być w elicie projektu, gdyż na takie spotkania często otrzymujesz zaproszenia, jeśli faktycznie jesteś zaangażowany. O kolejnych spotkaniach przeczytasz na łamach kolejnych artykułów.

“W życiu masz to, na co się odważysz”
Łukasz Kafel

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, dołączyć do projektu, poznać mnie na żywo – zapisz się koniecznie na mój darmowy webinar na temat projektu MoneyGenius! – Opowiem Ci dużo więcej i z pewnością odpowiem na Twoje pytania!

Zapisz się na webinar! – Kliknij tutaj!

Najbliższy webinar odbędzie się za:

Ten post komentowano 3 razy

  1. Jeśli chcesz zacząć zarabiać przez internet,poznać fajnych ludzi którzy ci pomogą w całej społeczności MG.
    Oczekujesz czegoś więcej od życia lub masz plany które chcesz zrealizować ale nie możesz bo np: brakuje środków pieniężnych.
    Nie czekaj na jutro a może za miesiąc i miej coś więcej z życia, bo w życiu masz to na co się odważysz.

  2. Bycie wśród V.I.P w projekcie MoneyGenius to nie tylko poznawanie fajnych ludzi, wspólne imprezowanie, planowanie czy ispirowanie, taka pozycja motywuje do pracy nad sobą, do pogłębiania swej wiedzy, czy doskonałości w wybranej dziedzinie. Pamiętajcie że zwycięzcą się stajesz nie rodzisz. W Moneygenius wszystko jest staje się możliwe, jeżeli tylko zechcesz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.