TY decydujesz czy dasz radę!

Decydujesz się na trening, większość tak robi. Mało tego decydujesz się na to, że go ukończysz. Mija miesiąc i przestajesz dążyć dalej do Twoich postanowień, zabrakło Ci motywacji, straciłeś widzieć w tym sens, to nie dla Ciebie, dochodzisz do wniosków, że tak naprawdę to wszystko to nieprawda ten cały sukces….Słomiany zapał bierze górę nad Twoim wnętrzem. Znasz coś podobnego? Założę się, że takich sytuacji było wiele w Twoim życiu.

1. Uwierz w sukces!

directory-466935_640

Przykład z treningiem jest tylko i wyłącznie zobrazowaniem Ci tego co może się stać właśnie z wyzwaniem, które podejmujesz. Prawdę mówiąc schemat zawsze jest ten sam. Tworzysz sobie setki wymówek, masz złe nawyki, nigdy tak naprawdę nie chciałeś spróbować dokończyć czegoś co już rozpocząłeś, bo okazało się to zbyt trudne, poprzez pojawiające się trudności lub całkowicie przestałeś widzieć sens w robieniu czegoś. Zatytułowałem ten artykuł specjalnie zwracając się do Ciebie bezpośrednio, że to Ty masz władzę w 100 % nad tym czy dasz radę. Bo widzisz w życiu ludzie, właśnie dlatego nie osiągają sukcesu. Poddają się w połowie drogi, przestają widzieć sens w robieniu czegoś poprzez pojawiające się trudności. Wszystko to jest spowodowane tym, że ciągle nie potrafią zrozumieć, że sukces to setki, tysiące godzin powtarzania czynności, które każdego dnia nas do niego przybliżają. Sukces i opisywane drogi do niego nie są kłamstwami. Ludzie, którzy opisują coś w książkach oraz głoszą na szkoleniach, ręczą za to co opisują i głoszą, w większości przypadków są szczerzy i to rzeczywiście działa! Tylko pomyśl czy ktoś pisałby książkę po to, aby kiedyś zostać nazwanym kłamcą czy też stracić dobre imię i wystawić się na osąd społeczny i pośmiewisko? Podobnie jest ze szkoleniami… Sukces czymkolwiek on jest dla Ciebie jest do osiągnięcia. Pamiętaj, że o czymkolwiek jesteś w stanie myśleć i marzyć możesz to osiągnąć! Wszystko zależy od Ciebie, to czy dasz radę czy poniesiesz porażkę. Mało tego wielu po przeczytaniu tego artykułu nawet nie podejmie żadnego działania, nie bądź tą osobą

2. Wyrusz w drogę!

the-sun-470317_1280

Wiele można opisywać sytuacji i wydarzeń, które niesamowicie motywują do działania, ale to Twój wewnętrzny głos i charakter może Cię utrzymać w grze. Jeśli się poddasz nic w Twoim życiu się nie zmieni pamiętaj o tym. Ty masz właśnie teraz niepowtarzalną okazję do tego, aby wskoczyć na zupełnie inny poziom, na którym nigdy wcześniej się nie znajdowałeś. Nigdy już nie będziesz w takiej sytuacji. Nigdy nie będziesz miał już tych możliwości. Nigdy nie będziesz już tak młody, aby spróbować, ani tym samym tak stary. Ty decydujesz czy dasz radę, ale pamiętaj, że ból wewnętrzny po nie zrobieniu czegoś, jest znacznie bardziej odczuwalny niż ten, który możemy odczuwać podczas wykonywania wyzwania, które stanęło na naszej życiowej drodze. Poprzez dotarcie do celu i wytrzymanie całej drogi do rzeczy ,które chcemy osiągać w życiu, kształtuje się nasz charakter, tym samym jest to najwspanialsza rzecz jaką otrzymujesz na samym końcu zaraz obok celu, o który tak walczyłeś. Sukces to pasmo porażek, dzięki którym z każdą porażką jesteś coraz mądrzejszy oraz bliżej upragnionego celu. Im więcej porażek ponosisz tym więcej sukcesów osiągniesz nigdy o tym nie zapominaj i pamiętaj, żeby nie marnować popełnionych błędów.

Autor: Łukasz Kafel
Źródło: Na podstawie książki: Księga Zwycięzcy

Ten post komentowano 2 razy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.