TRENER

Łukasz Kafel – Twórca projektu MoneyGenius

Przemówienie podczas gali MoneyGenius Night
Przemówienie podczas gali MoneyGenius Night

Kim jestem?

Założyciel projektów SuccessLife™, MoneyGenius™, SuccessFulWay™, Life&Career System™. Prezes i Dyrektor generalny spółki Limited w Anglii. Od kilku lat prowadzi projekt SuccessLife™, gdzie uczy ludzi w jaki sposób ulepszać swoje życie. Robi to dzięki skutecznym technikom z zakresu rozwoju osobistego. Rozwija projekt MoneyGenius™, gdzie uczy ludzi w jaki sposób mogą oszczędzać i zarabiać pieniądze w internecie – zmienić cały swój styl życia. Robi to dzięki skutecznym technikom z zakresu zarabiania w sieci oraz fachowej wiedzy poświęconej edukacji finansowej.  Trener mentalny i biznesowy. Ekspert od tworzenia społeczności i marki osobistej (Personal Branding).Autor trzech książek/dotyczących tematyki rozwoju osobistego. Podróżnik, mówi w 4 językach, dotychczas odwiedził 20 krajów!
Business&Pleasure Camp 2018 - Zakopane
Business&Pleasure Camp 2018 – Zakopane

Moje projekty!

SUCCESS-LIFE!

P
SuccessLife przeznaczony dla osób mających cel, szukających celu oraz drogi do jego osiągnięcia. Oparty na rozwoju osobistym.Szukasz celu w życiu, masz dość życia z dnia na dzień? Ile jeszcze chcesz przebywać w tym stanie? Zmień to i zacznij rozwijać się razem z nami! Projekt stworzony z 11 programów szkoleniowych trwających łącznie 100 godzin! Programy podzielone na kategorie, pozwolą Ci na rozwój w każdej dziedzinie życia! Do każdego programu otrzymujesz zeszyty ćwiczeń o wielkości kilkuset stron, pozwalające na notatki oraz pomagające  przyswoić wiedzę w szkoleniach zawartą.

 

22664158_1732567266776489_800687476_oMONEY-GENIUS!
MoneyGenius jest to nowatorski program z zakresu zarabiania pieniędzy dzięki potędze internetu, gdzie korzystając ze skrupulatnie opracowanego systemu możesz zarabiać od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznie w oparciu o programy partnerskie. System na którym oparty jest cały projekt jest w 100% legalny i bezpieczny co sprawia, że każdy kto dołącza do projektu zarobi swoje pierwsze pieniądze w internecie.

PROJEKT ZBUDOWANY JEST Z 10 ETAPÓW, GDZIE W KAŻDYM Z ETAPÓW OTRZYMUJESZ:

  • 10-45 minutowe video.
  • Instrukcje jak wykonywać etap w postaci pisanej.
  • Gotowy plan co masz robić wraz z wyjaśnieniami.
Projekt MoneyGenius™ został stworzony z myślą o ludziach, którzy chcą zmienić całkowicie swój styl życia, zacząć zarabiać pieniądze 3, 5, 10 tysięcy miesięcznie dzięki potędze internetu. Dla osób które chcą się uczyć i mają otwarty umysł na nową wiedzę oraz zaangażowanych i zdeterminowanych do działania. Jeśli w tym opisie znalazłeś coś o sobie to zapraszam Cię na niesamowitą przygodę!

JAK ŻYJĘ?  (MÓJ STYL ŻYCIA)

Podróżuję niemal cały rok! Pracuję w pełni zdalnie, jedyne czego potrzebuję to komputer i internet. To sprawia, że wyjeżdżam kilkanaście razy w roku. Zarabiam z każdego miejsca na świecie. Uczę Cię tego w programie MoneyGenius! Oto mój styl życia…

Jestem mentorem wielu osób, pomogłem ludziom wydostać się z długów, dzięki moim strategiom ludzie zarabiają od kilku do kilkunastu tysięcy złotych w internecie. Wielu z nich rzuciło pracę na etacie i żyją tylko i wyłącznie z pracy w pełni online. Pomogłem wielu osobom odnaleźć pasję i za nią podążać. Czuję się spełniony kiedy czytam podziękowania od tych wspaniałych ludzi, którzy mi zaufali:

 

Opinie o projekcie MoneyGenius, którego jestem założycielem i mentorem - cz.1
Opinie o projekcie MoneyGenius, którego jestem założycielem i mentorem – cz.1
Opinie o projekcie MoneyGenius, którego jestem założycielem i mentorem - cz.2
Opinie o projekcie MoneyGenius, którego jestem założycielem i mentorem – cz.2
Opinie o projekcie MoneyGenius, którego jestem założycielem i mentorem - cz.3
Opinie o projekcie MoneyGenius, którego jestem założycielem i mentorem – cz.3
Podziękowania od Elizy cz.1
Podziękowania od Elizy cz.1
Podziękowanie od Elizy cz.2
Podziękowanie od Elizy cz.2
Podziękowanie od Pawła
Podziękowanie od Pawła
Podziękowanie od Huberta
Podziękowanie od Huberta
Od wielu otrzymałem niejednokrotnie prezenty:
Prezent od Dawida - własnoręcznie zrobiony!
Prezent od Dawida – własnoręcznie zrobiony!
Widokówka od Szymona z Dubaju
Widokówka od Szymona z Dubaju
Książka w prezencie od Łukasza
Książka w prezencie od Łukasza
Prezent od VIP MoneyGenius - Tommy Hilfiger
Prezent od VIP MoneyGenius – Tommy Hilfiger
Jestem człowiekiem szczęśliwym, bo pomagam innym stawać się lepszymi, a oni robią to samo ze mną. Traktuję tych ludzi jak przyjaciół, co sprawia że tworzymy jedną wielką rodzinę. Projekt jak i społeczność MoneyGenius to najlepsze co mogło mnie spotkać i chcę jak najdłużej pomagać wszystkim jego uczestnikom w rozwoju i spełnianiu ich i naszych wspólnych marzeń to moja misja i cel tego co robię na co dzień.

Pozdrawiam gorąco
Łukasz Kafel.- Założyciel Projektu MoneyGenius