Event dla 20 najlepszych ludzi zajmujących się, afiliacją w Polsce!

Kolejny artykuł z serii: MoneyGenius – “jak to się zaczęło?”.

19 Października 2018 roku miał miejsce Event zorganizowany przez największy program partnerski produktów finansowych w Polsce. Na szkoleniu dla najlepszych 20 parterów programu partnerskiego było 5 osób z projektu MoneyGenius. Był to niesamowity sukces, gdyż projekt nie miał jeszcze roku, a już zdominował rynek w Polsce! Na spotkaniu dla najlepszych byli wtedy: Łukasz Kafel , Szymon Miller, Łukasz Cichocki, Paweł Konop, Hubert Świątek!

Fenomenalny czas, który pozwolił nam dowiedzieć się wielu wspaniałych i wartościowych rzeczy.
Przede wszystkim na samym początku mieliśmy spotkanie z prawnikiem opisującym sytuację samych dochodów z programów partnerskich, następnie serię pytań i odpowiedzi odnośnie tego co można zmienić lub wprowadzić w programie by jeszcze lepiej działać i zwiększać wyniki.

Event dla najlepszy 20 osób w Polsce!

Na samym końcu Eventu swoje przemówienie miał Jakub Roskosz – niesamowity człowiek posiadający ogromną wiedzę z zakresu budowania marki osobistej. Samo szkolenie dało nam wiele wniosków i w myśl : “Otaczaj się ludźmi mądrzejszymi od siebie” – to spotkanie dało nam dużo więcej wiedzy na temat naszego działania – co zresztą przełożyło się na nasze efekty w późniejszym czasie.

Łukasz Kafel z Jakub Roskosz

Po Evencie spędziliśmy jeszcze czas w jednym z naszych apartamentów we Wrocławiu na wspólnych rozmowach. A oto wnioski, które warto zastosować w swoim działaniu:

“W życiu masz to, na co się odważysz”
Łukasz Kafel

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, dołączyć do projektu, poznać mnie na żywo – zapisz się koniecznie na mój darmowy webinar na temat projektu MoneyGenius! – Opowiem Ci dużo więcej i z pewnością odpowiem na Twoje pytania!

Zapisz się na webinar! – Kliknij tutaj!

Najbliższy webinar odbędzie się za:

 

Ten post ma 1 komentarz

  1. Docenienie Twojej pracy przez innych to wspaniałe uczucie i znak, że robisz coś dobrze. Otaczajmy się ludźmi którzy marzą, wierzą i inspirują do bycia lepszym i osiągania sukcesów. “W życiu masz to, na co się odważysz” – Amen 8D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.