Powstanie Projektu SuccessFulWay!

Kolejny artykuł z serii MoneyGenius – “Jak to się zaczęło”.

Długo wyczekiwany start projektu SuccessFulWay! – czyli projektu diamentowego, którego webinary prowadzę co środę, odbył się 3 Listopada 2018 roku! Czym zatem jest projekt SuccessFulWay?

Projekt successFulWay – Kolejna odsłona marki MG!

W Październiku 2018 roku poznaliśmy niesamowitą firmę Diamond International Corporation, która posiada fantastyczny projekt online – marketingu sieciowego zwany Diamond Certainty. Po zagłębieniu się w plan wynagrodzeń, jak i w sam produkt jakim jest diament, postanowiłem włączyć tę firmę do projektu MoneyGenius. Z racji tego, że w MoneyGenius współpracujemy tylko z zaufanymi stabilnymi biznesami mieszczącymi się na ryku już od kilkunastu lat, po zbadaniu firmy i jej przeszłości, wiedziałem, że możemy stworzyć wspólną jeszcze lepszą przyszłość.

Diament to produkt piękny, wartościowy i wyjątkowy, dlatego też musieliśmy rozdzielić definitywnie to co robimy w projekcie MoneyGenius od tego co będziemy robić z firmą diamentową. Musiałem wymyślić nazwę oraz nadać sens naszemu kolejnemu działaniu. Tak powstała nazwa SuccessFulWay, a ideea jaką kierujemy się w projekcie diamentowym jest ponadczasowa i bardzo dużo osób tę ideę pokochało…

Projekt SuccessFulWay daje Ci możliwości by zarabiać na prestiżowych diamentach! Co ważniejsze budujesz sobie nie tylko biznes, poprzez w pełni duplikowalny system SuccessFulWay™, ale również nabywasz aktywa, jakimi są diamenty! Kruszec, który nie tylko chroni Twoje pieniądze, ale w dłuższej perspektywie czasu może okazać się strzałem w dziesiątkę biorąc pod uwagę wzrost ceny diamentów w przeszłości.

Projekt SuccessFulWay od daty jego powstania w Listopadzie 2018 roku, nabiera cały czas rozpędu, organizujemy wyjazdy do showroomów firmy Diamond International Corporation do Pragi, czy dalsze eskapady do Dubaju. O tym wszystkim z pewnością przeczytasz na łamach mojego bloga.

Osobiście jestem bardzo dumny ze współpracy z firmą DIC, gdyż sam właściciel Lubos Riha, jest bardzo wyedukowanym i doswiadczonym przedsiębiorcą, od którego sam mogę się wiele nauczyć. Jedno jest pewne usłyszycie o projekcie SuccessFulWay w każdym kraju na świecie, gdyż budujemy go międzynarodowo!

Łukasz Kafel na spotkaniu z Lubos Riha – Praga 2018

Łukasz Kafel
“W życiu masz to, na co się odważysz”

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, dołączyć do projektu, poznać mnie na żywo – zapisz się koniecznie na mój darmowy webinar na temat projektu SuccessFulWay! – Opowiem Ci dużo więcej i z pewnością odpowiem na Twoje pytania!

Zapisz się na webinar! – Kliknij tutaj!

Najbliższy webinar odbędzie się za:

 

Ten post ma 1 komentarz

  1. Wielu ludzi marzy o stworzeniu swojego biznesu dzięki , któremu będą zarabiać fajne pieniądze, które przeznaczą na przyjemności, życie, rozwój, przyszłość.
    Bez względu na to, czy chcesz nadal pracować na etacie, czy startować z własnym biznesem najważniejszą rzeczą, żeby zarabiać więcej pieniędzy jest ciągła nauka i zdobywanie umiejętności.
    Oczywiście to jest tylko jeden z bardzo wielu możliwych modeli biznesowych.
    Takim przykładem jest projekt Successfull Way współpracujący z wieloletnią firmą z branży diamentowej Diamond International Corporation, której właścicielem jest dr Lubos Riha. Dzięki Łukaszowi Ķaflowi miałem przyjemność poznać tego Pana, który jest niesamowity, doświadczony, pozytywnie patrzy na możliwości w tej branży, aż chciało się go sluchać kiedy opowiadał jak zaczynał, jaka wizja czy sens towarzyszy posiadaniu diamentów. Jeśli sadzisz, że diamenty są tylko dla ludzi bogatych czy wyłącznie można zobaczyć je w filmach to właśnie Projekt SuccessFulWay daje Ci możliwości by zarabiać na prestiżowych diamentach! Wiedzą jest bezcenna A możliwości ogromne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.