Powstanie Projektu SuccessFulWay!

Kolejny artykuł z serii MoneyGenius – “Jak to się zaczęło”.

Długo wyczekiwany start projektu SuccessFulWay! – czyli projektu diamentowego, którego webinary prowadzę co środę, odbył się 3 Listopada 2018 roku! Czym zatem jest projekt SuccessFulWay?

Projekt successFulWay – Kolejna odsłona marki MG!

W Październiku 2018 roku poznaliśmy niesamowitą firmę Diamond International Corporation, która posiada fantastyczny projekt online – marketingu sieciowego zwany Diamond Certainty. Po zagłębieniu się w plan wynagrodzeń, jak i w sam produkt jakim jest diament, postanowiłem włączyć tę firmę do projektu MoneyGenius. Z racji tego, że w MoneyGenius współpracujemy tylko z zaufanymi stabilnymi biznesami mieszczącymi się na ryku już od kilkunastu lat, po zbadaniu firmy i jej przeszłości, wiedziałem, że możemy stworzyć wspólną jeszcze lepszą przyszłość.

Diament to produkt piękny, wartościowy i wyjątkowy, dlatego też musieliśmy rozdzielić definitywnie to co robimy w projekcie MoneyGenius od tego co będziemy robić z firmą diamentową. Musiałem wymyślić nazwę oraz nadać sens naszemu kolejnemu działaniu. Tak powstała nazwa SuccessFulWay, a ideea jaką kierujemy się w projekcie diamentowym jest ponadczasowa i bardzo dużo osób tę ideę pokochało…

Projekt SuccessFulWay daje Ci możliwości by zarabiać na prestiżowych diamentach! Co ważniejsze budujesz sobie nie tylko biznes, poprzez w pełni duplikowalny system SuccessFulWay™, ale również nabywasz aktywa, jakimi są diamenty! Kruszec, który nie tylko chroni Twoje pieniądze, ale w dłuższej perspektywie czasu może okazać się strzałem w dziesiątkę biorąc pod uwagę wzrost ceny diamentów w przeszłości.

Projekt SuccessFulWay od daty jego powstania w Listopadzie 2018 roku, nabiera cały czas rozpędu, organizujemy wyjazdy do showroomów firmy Diamond International Corporation do Pragi, czy dalsze eskapady do Dubaju. O tym wszystkim z pewnością przeczytasz na łamach mojego bloga.

Osobiście jestem bardzo dumny ze współpracy z firmą DIC, gdyż sam właściciel Lubos Riha, jest bardzo wyedukowanym i doswiadczonym przedsiębiorcą, od którego sam mogę się wiele nauczyć. Jedno jest pewne usłyszycie o projekcie SuccessFulWay w każdym kraju na świecie, gdyż budujemy go międzynarodowo!

Łukasz Kafel na spotkaniu z Lubos Riha – Praga 2018

Łukasz Kafel
“W życiu masz to, na co się odważysz”

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, dołączyć do projektu, poznać mnie na żywo – zapisz się koniecznie na mój darmowy webinar na temat projektu SuccessFulWay! – Opowiem Ci dużo więcej i z pewnością odpowiem na Twoje pytania!

Zapisz się na webinar! – Kliknij tutaj!

Najbliższy webinar odbędzie się za:

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.