MoneyGenius – jak to się zaczęło?

Rozpoczynam na moim blogu, serię artykułów, na temat powstania naszej marki MoneyGenius. Mam nadzieję, że dzięki nim jeszcze lepiej zrozumiesz co robimy i jakie możliwości mogą stanąć przed Tobą dołączając do naszej społeczności.

Był rok 2017, październik. Rozwijając się już kilka lat, prowadząc biznesy online, zauważyłem, że to co w życiu najważniejsze to nie mieć pieniądze, ale mieć z kim te pieniądze wydawać. Mieć z kim o nich rozmawiać i się nimi cieszyć.

Wiele osób podpytywało co robię w internecie, jak zarabiam, prawdą jest, że z afiliacją moja przygoda rozpoczęła się stosunkowo wcześnie bo dopiero we wrześniu 2017 roku. Wcześniej zarabiałem na swoich kursach internetowych i sprzedawaniu ich na konferencjach online – zwanych webinarami.

Stwierdziłem, że chcę pokazać ludziom, że każdy może zacząć zarabiać jakiekolwiek pieniądze w internecie. Po opanowaniu w ciągu tych kliku miesięcy afiliacji, stworzyłem projekt, który zaczął tej afiliacji uczyć, zrobiłem to w oparciu o ogromne szkolenie z wiedzy finansowej, zwanej inteligencją finansową. Dołożyłem do tego sporo wiedzy na temat marketingu i samej afiliacji – tak to się zaczęło.

Powstanie projektu MoneyGenius 4 Listopada 2017 roku. Projekt powstał po to by pokazać ludziom jak łatwo mogą zacząć zarabiać, bez żadnej inwestycji w internecie oraz dać wreszcie sprawdzony gotowy system od A do Z, gdzie ludzie mówią prawdę, a nie bawią się ludzką naiwnością. Co więcej w zamyśle projektu było zbudowanie społeczności pozytywnych i wartościowych ludzi.

To było najważniejsze… Zbudować społeczność wspaniałych ludzi. Możesz zapytać “po co?”
Jak już pisałem na początku: “Rozwijając się już kilka lat, prowadząc biznesy online, zauważyłem, że to co w życiu najważniejsze to nie mieć pieniądze, ale mieć z kim te pieniądze wydawać. Mieć z kim o nich rozmawiać i się nimi cieszyć”

Nagrywanie materiałów promocyjnych do projektu MoneyGenius

Okazuje się, że kiedy wybierasz inną ścieżkę w życiu, niż Twoi znajomi, automatycznie ich tracisz.. Tak było w moim przypadku, wielu ludzi nie rozumiało co robię, a tłumaczenie nie miało sensu, bo nawet nie chcieli tego zrozumieć. W książkach na temat rozwoju osobistego, biznesu, zawsze możesz wyczytać zdania typu: “Znajdź środowisko, dzięki któremu będziesz mógł się rozwijać” .

Zmieniłem trochę to zdanie – Postanowiłem, że sam takie środowisko stworzę, by inni, którzy będą chcieli zarabiać w podobny sposób, mieli dużo łatwiejszą drogę, niż ja. Dodatkowo sam będę miał niezwykłych ludzi obok siebie, którzy patrzą w tym samym kierunku i faktycznie będzie z kim “pieniądze wydawać, mieć z kim o nich rozmawiać i się nimi cieszyć”.

Piszę ten artykuł 9 Czerwca 2019 roku. Minęło od momentu mojej wizji dokładnie 20 miesięcy. Niespełna 2 lata… To co udało mi się stworzyć przeszło moje najśmielsze oczekiwania, będziesz mieć okazję poznać tę historię i kto wie, może stać się jej częścią w przyszłości. Jeśli jesteś już w społeczności projektu MoneyGenius – to cieszę się tym bardziej, bo będziesz mieć okazję przeżyć to raz jeszcze na kartach tego bloga.

“W życiu masz to na co się odważysz”
Łukasz Kafel

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, dołączyć do projektu, poznać mnie na żywo – zapisz się koniecznie na mój darmowy webinar na temat projektu MoneyGenius! – Opowiem Ci dużo więcej i z pewnością odpowiem na Twoje pytania!

Zapisz się na webinar! – Kliknij tutaj!

Najbliższy webinar odbędzie się za:

Ten post komentowano 11 razy

  1. Jestem w projekcie od stycznia 2018 roku. Pisząc ten komentarz jest 09.06.2019r. Przez ten czas nauczyłem się więcej o zarabianiu i oszczędzaniu pieniędzy niż przez całe moje życie. Nawet na studiach ekonomicznych nie dowiesz się jak zarabiać kasę, tylko jak przeżyć z pensji. Nie żałuję żadnego dnia, żadnej godziny, ani minuty czy nawet sekund poświęconej projektowi MoneyGenius!
    Nieoceniona wartość która zostaje na zawsze w Twojej głowie!

  2. Super;) nie ma to jak informacje od samego założyciela. 🙂 dzięki temu będziemy mogli podsyłać naszych partnerow po dawkę dodatkowej wiedzy. Dzięki temu jeszcze bardziej będziemy autentyczni i będą nam ufać.

    1. Świetna sugestia 😉 Taki też mam zamiar, by ludzie mogli przekonać się co robimy, a nie tylko czytać plotki… Znalazłem troche wolnego czasu więc będzie się działo 🙂

  3. Piękne jest to że poprzez swoje marzenie i wiarę się nie poddałeś, nie było łatwo, były sukcesy ale i porażki które wzmocnily Cię w działaniu. Tak rodzą się zwycięzcy, Masz mój podziw i szacunek, ludzie tacy jak ty dają nadzieję, że w tym świecie można dokonać fajnych rzeczy, że każdy może osiągnąć sukces, nie tylko finansowy. Prowadź ku lepszemu 😁😎👍🤙Chylę czoła, albowiem twa potęga jest wielka 😉

  4. Wielki szacun i podziw z mojej strony za stworzenie tak wspaniałej społecznośći 🙂 Coś niesamowitego jak Projekt MG może zmienić sposób myślenia i psychikę 🙂 ogromna zmiana nastąpiła w ciągu 6 miesięcy! na lepsze 😀

  5. Dzięki swojemu uporowi,swojej determinacji oraz konkretnej wizji dokonałeś czegoś wielkiego.Projekt MoneyGenius daje nam drugą rodzine,która dąży do celów i marzeń ale jest to również doskonała nauka.Jestem dumna mogąc być częścią projektu oraz tak niesamowitej społeczności😘

  6. Jestem w projekcie od niedawna. Musze powiedzieć, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym, jakie wartości przedstawia ten projekt. Na każdym kroku widać, że założycielowi nie chodzi tylko o kasę ale tez o to by stworzyć niesamowity zespół wspaniałych, pozytywnie do życia nastawionych ludzi. Łukaszu mój szacunek do Ciebie, że w tak młodym wieku rozumiesz to, że można mieć naprawdę duuuuże pieniądze, ale nic z nich nie będziesz miał, jeżeli nie będziesz miał z kim dzielić się przyjemnościami, z jakich można korzystać dzięki tym pieniądzom. Mógłbym pisać tu wiele pochwał na temat projektu ale zostawię sobie trochę na później. 🙂 Oby tak dalej. Pędźmy do przodu nie zważając na tych, którzy tego nie chcą zrozumieć, bo w życiu masz to na co się odważysz. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.