DODATEK „SZKLANA KULA”

„Szklana Kula” jest niesamowitym nagraniem, które zmieni całkowicie Twoje postrzeganie swojego życia. Przygotuj się na wielki wstrząs i wzruszenie! Nagranie będzie trwało około 35 minut. Będziesz musiał mieć zamknięte oczy prze całe ćwiczenie. Jest to ćwiczenie oparte o pracę z Twoją podświadomością. Na tej stronie znajdziesz 2 nagrania. Dlaczego? Ponieważ jedno jest nagrane w formie akustycznej, bez podkładu. Drugie jest z podkładem. Jest to udogodnienie dla Ciebie, ponieważ niektórzy lepiej wyobrażają sobie dane rzeczy z muzyką, inni kiedy tylko i wyłącznie słyszą głos. Wybierz wersję, która odpowiada Ci bardziej i zaczynamy!

Instrukcja nr.1: Przygotuj kartę i długopis.

Instrukcja nr. 2: Przesłuchaj wybrane przez siebie nagranie (MIEJ ZAMKNIĘTE OCZY!)
Bez podkładu muzycznego:

Z podkładem muzycznym:

Instrukcja nr. 3: Zapisz jak się czujesz, pisz jak najdłużej, zapisz wszystkie swoje emocje jakie przeżywałeś oraz jak bardzo kochasz to życie. Zapisz jak bardzo siebie kochasz!

Instrukcja nr. 4: Zapisz jak bardzo chcesz wrócić do świata swoich marzeń oraz złóż sobie obietnicę, że nigdy się nie poddasz w dążeniu do nich.

Instrukcja nr. 5: Podziel się w komentarzu co sądzisz na temat tego ćwiczenia i jak zadziałało u Ciebie.

PRZEJDŹ DO DODATKU “KODEKS ZWYCIĘZCY”!

Ten post ma 1 komentarz

  1. To ćwiczenie wywróciło moje życie do góry nogami!!! Boże jak ja się cieszę że jestem sobą, kiedyś chciałem być inny, mieć życie gwiazd. A przeciez takie mam!!! To była bomba, szczególnie kiedy byłem w przyszłości, to wszystko było tak blisko takie moje! Nie moge wyrazić jak bardzo jest Ci wdzięczny za uświadomienie mi kim do cholery jestem. Że jestem fajnym gościem, który troche sie pogubił, a raczej nie wiedziął nigdy w którą stronę ma iść. Ogromne wyrazy uznania i szacunku za to że robisz to co robisz. Dzisiaj wychodzę na miasto i cieszę się jak głupek, nie mam żadnych ograniczeń i widzę cel! Moje marzenia, i zawsze będę do nich dążył nie poddam się. Bardzo wazne by wyplenić z głowy cały syf to też chyba się udało bo jakoś nie chce mi się myśleć o negatywnych rzeczach. Koniec z użalaniem się nad sobą. Życie jest piękne pozdrawiam wszystich którzy mieli dostęp do tego ćwiczenia, na mnie miało największy wpływ w całym programie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.