Od czego zacząć swój rozwój w SuccessLife?

Od czego zacząć!? Gdy chcesz się rozwijać w SuccessLife? Zasadnicze pytanie, które się nasuwa to czy rozwój osobisty jest potrzebny? Okazuje się że tak, ale tylko w momencie kiedy wiemy co i jak należy robić…

Na rynku jest cała masa szkoleń i trenerów, którzy starają się pomóc. Jest to świetne, ale nie każdy robi to umiejętnie i bardzo często uważamy, że rozwój jest ciężki, oczywisty, trudny czy niemożliwy. Główny problem polega na tym, że albo oczekujemy za dużo w zbyt krótkim czasie, albo pozwalamy żeby nasze własne przekonania o ograniczeniach zatrzymały nas w miejscu. Jeśli od razu zrozumiemy, że droga do efektów jest długa i wymaga czasu (tak samo jak do wszystkiego w życiu), zaczynamy wchodzić na dobre tory. Rozwój osobisty zajmuje nam całe życie i jest to droga bez powrotu. Natomiast musisz wiedzieć, że moment w którym zaczniesz, będzie przełomowy dla Ciebie i Twojego przyszłego życia. Za minimum 3-5 lat spojrzysz wstecz i będziesz przecierać oczy ze zdumienia, ponieważ to co zaczniesz osiągać będzie wręcz nie do uwierzenia. Wiem, że tak będzie bo tak było u moich mentorów, u mnie, jak i później u moich kursantów kiedy zacząłem szkolić, a robię to już od kilku lat.

Zatem od czego zacząć?

Zasada numer 1: Przyjmij rolę ucznia i zakwestionuj wszystko co dotychczas wiesz i otwórz swój umysł – ponieważ umysły działają tylko wtedy kiedy są otwarte.

Zasada numer 2: Miej świadomość, że wielu ludzi dąży do marzeń i je spełnia, Tobie też się uda, jedyne co musisz zrobić to słuchać mentorów.

Zasada numer 3: Podczas rozwoju zmienisz całkowicie siebie, swoje życie, ludzi, których w nim masz oraz odkryjesz zupełnie nowe pasje i marzenia do spełnienia. Staniesz się zupełni inną osobą, dokładnie taką jaką zawsze chciałeś być. Zadaj sobie teraz pytanie czy jesteś gotów na tak wielką zmianę. Odpowiedź jest prosta, nigdy nie jesteśmy gotowi w 100 %, dlatego lepiej zacząć coś robić od razu 😉

Zasada numer 4: Daj sobie czas i uwierz w system, który działał , działa i będzie działał – bo przepis na sukces jest jeden. Do sukcesu prowadzi wiele dróg, sam je wybierzesz, ale sam system i schemat zawsze pozostanie ten sam i przekażę Ci go w SuccessLife.

Jeśli masz zamiar obserwować to co robię i korzystać z gotowych strategii jakie przekazuję, sprawdzać je i wtłaczać do swojego życia, pamiętaj o bardzo ważnych kwestiach. Prowadź swój rozwój ciągle i nie przerywaj, przechodź go etap po etapie tak jak został on dla Ciebie zaprojektowany. Jest to unikalny system skrojony na miarę, dzięki któremu zawsze znajdziesz dla siebie coś co Ci pomoże i ulepszy Twoje życie. Skoro już masz odpowiednią mentalność i podejście do rozpoczęcia swojego rozwoju…

ZATEM OD CZEGO ZACZĄĆ?

15044663_1363530493680170_1685023139_o

KROK 1 – OBSERWUJ!

3D1A58232
FACEBOOK Oficjalny Fanpage: SuccessLifehttps://www.facebook.com/SuccessLifePage
Oficjalny Fanpage: Łukasz Kafelhttps://www.facebook.com/LukasKafelPage
Profil Prywatny: Łukasz Kafelhttps://www.facebook.com/LukassKafel

Grupa na Facebooku: https://web.facebook.com/groups/639846572824636/

Dzięki obserwowaniu podanych profili na Facebooku, możesz zaobserwować jaki mam pogląd na świat i czego uczę. Co sprawi, że wstępnie mnie poznasz i stwierdzisz czy gadam głupoty, a możesz rzeczywiście jest to dla Ciebie wartościowe.

INSTAGRAM https://www.instagram.com/successlife.pl/
(Login: successlife.pl)

Codzienna dawka inspiracji i nowych pomysłów w formie zdjęć i video sprawi, że będziesz zaczynać dzień z niezwykłą energią do działania – przy okazji obserwowania zdobędziesz motywację.

BLOG
http://blog.successlife.pl/

Na blogu znajdziesz masę ciekawych artykułów i studiów przypadków. Co więcej zawarte są tam wywiady z ludźmi sukcesu, którzy po prostu uwierzyli w swoje marzenia i zaczęli je spełniać. Dzięki blogowi wstępnie poznasz mnie i mój sposób myślenia.

YOUTUBE

Subskrybuj nasz kanał na Youtube:
https://www.youtube.com/channel/UCtSuJe6U8Xt_6yAkxe9U9bQ

Dzięki obserwowaniu kanału na youtube otrzymasz masę ciekawych materiałów video oraz promocyjnych darmowych webinarów wypełnionych solidną i sprawdzoną wiedzą. Wstępnie poznasz jak uczę i co przekazuję.

KROK 2: ZALOGUJ SIĘ NA PLATFORMIE SZKOLENIOWEJ

łukasz

Skoro spodobały Ci się materiały i obserwujesz mnie w Social Media nadchodzi pora, abyś poznał/a czym jest projekt SuccessLife i jakie materiały na Ciebie czekają. Twoim drugim krokiem, będzie zalogowanie się na całkowicie darmowej platformie szkoleniowej SuccessLife. Jest to jedna z najlepszych platform szkoleniowych na rynku, tworzyliśmy ją przez rok, oto co znajdziesz na platformie:

1.Darmowy i skuteczny plan rozwoju!
2.Szkolenia na VOD w jakości HD
3.Książki w postaci PDF!
4.Ekskluzywne materiały i webinary
5.Strefę VIP!
6.Społeczność SuccessLife

W jaki sposób się zalogować i otrzymać DARMOWY TOKEN?

1 – KLIKNIJ W LINK: http://platforma.successlife.pl/index.php?page=opener

2 – INSTRUKCJA W POSTACI PDF – JAK ZALOGOWAĆ SIĘ DO PLATFORMY SZKOLENIOWEJ PO RAZ PIERWSZY: POBIERZ INSTRUKCJĘ: http://platforma.successlife.pl/uploads/pdf/Jak-zalogowac-sie-do-darmowej-PLATFORMY-successlife.pdf

KROK 3 – ROZPOCZNIJ DARMOWE SZKOLENIE!

13557302_1236624746356886_1608462834_n

Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że zanim zainwestujesz pieniądze, wolisz zainwestować czas na poznanie kto będzie Twoim trenerem i czy rzeczywiście potrzebujesz szkolić się w SuccessLife. Dlatego też nie chcę żebyś kupował coś czego być może nie potrzebujesz. Zacznij całkowicie za darmo, poznaj mnie i daj mi poznać siebie, abyśmy mogli wspólnie stwierdzić, że chcesz się rozwijać i jest to idealna forma dla Ciebie.

1. KLIKNIJ w zakładkę „OD CZEGO ZACZĄĆ?”
2. Rozpocznij szkolenie się ZA DARMO!
3. WYKONUJ WSZYSTKIE POLECENIA I ZADANIA
4. ZAPISUJ SWOJE WNIOSKI I SAM ZDECYDUJ KIEDY POPROSISZ O DANE SZKOLENIE!

KROK 4 – SZKOLENIA NA VOD W JAKOŚCI HD!

14881432_1355740721125814_942746932_o
Kiedy stwierdzisz że chcesz wyjść na wyższy poziom i zacząć swój poważny rozwój naszpikowany efektami i co za tym idzie zarabianiem więcej jak i tworzeniem swojego lepszego życia dokonaj zakupu interesujących Cię szkoleń w trakcie trwania darmowego programu szkoleniowego. Rozwijaj się cały czas we własnym tempie. Dostęp do szkoleń masz dożywotnio.

Potężna Pewność Siebie
Kowal Własnego Losu
Zdrowe i Długie Życie
Finansowy Alfabet
Podróżuj i Odkrywaj

KROK 5 – KSIĄŻKI W POSTACI PDF

K2
Jako uzupełnienie wiedzy zdobytej na szkoleniach sięgnij po książki w formacie PDF, specjalnie przygotowanych dla Twojej wygody na naszej platformie.

Księga Zwycięzcy
W Poszukiwaniu Szczęścia

KROK 6 – STREFA VIP

13699370_1265922480107639_1110239914_o
Po przejściu wszystkich szkoleń, będziesz już na niezwykłym poziomie świadomości siebie oraz świata, który Cię otacza. Doskonale rozumiem jak to jest dążyć do marzeń samodzielnie i wiem jakie to trudne. Dlatego też stworzyłem dla Ciebie strefę VIP SuccessLife, w której znajdziesz niesamowitych ludzi, którzy podobnie jak Ty dążą do swoich marzeń i zarażają pasją wszystkich naokoło w strefie VIP znajdziesz masę ciekawych modułów, które urozmaicą Twój rozwój i sprawią że każdego dnia zyskasz porządną dawkę inspiracji i motywacji.

Co znajdziesz w strefie VIP:
54 Wyzwania SuccessLife
Materiały VIP
Ekskluzywne Webinary
Grupy Mastermind
Akcje charytatywne
Społeczność SuccessLife

KROK 7 – PRACA INDYWIDUALNA (MENTORING)

kafel 1

Kiedy już zaczynasz osiągać sukcesy i Twoje życie zmienia się diametralnie, a biznes czy życie osobiste jest już na bardzo wysokim poziomie, bardzo ważne, aby wciąż udoskonalać siebie, ponieważ tylko to zapewni Ci utrzymanie tego całego sukcesu w Twoim życiu i cieszenie się nim. Potrzebny jest do tego mentoring i praca 1 na 1 z trenerem, który Cię zna na wylot, ale przede wszystkim z osobą, której ufasz bezgranicznie. To poziom dla wybranych i chcę, abyś o niego poprosił dopiero na samym końcu drogi jaką rozpoczniesz w SuccessLife, za parę lat z pewnością będziemy pracować wspólnie, a ja będę dumny z Ciebie, że pokazałeś całemu światu jak wspaniały jesteś i że się nie poddałeś. Tak więc wygląda droga, którą możesz podążyć, znaczna część ludzi, która przeczyta ten artykuł nawet nie zaglądnie na polecane linki i nie ma się czemu dziwić. Niestety nie można zmusić nikogo do rozwoju i świadomego życia. Jeśli jednak jesteś w tym małym procencie ludzi, którzy pragną z całych sił spełnić swoje marzenia to zaczynaj już dziś! Otocz się wspaniałymi ludźmi naokoło, nie dopuszczaj do swojego życia toksycznych ludzi i porzuć szarą przeciętność. Zapraszam Cię serdecznie do przygody Twojego życia i mam nadzieję, że kiedyś uda nam się pogadać na szkoleniu.

[getall-link id=”901″]KLIKNIJ TUTAJ I POBIERZ DARMOWEGO EBOOKA![/getall-link]

Pozdrawiam serdecznie

„W życiu masz to na co się odważysz”

Łukasz Kafel

[getall-widget id=”843″]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.