Nagrywamy Piosenkę MoneyGenius!

Witam Cię w kolejnym artykule z serii – “MoneyGenius – jak to się zaczęło?” .

Dziś opiszę Ci jak powstała nasza piosenka MoneyGenius – Ruszamy na Camp! 

W miarę rozrostu się projektu, do głosu zacząłem dopuszczać innych wyróżniających się uczestników. Jednym z nich był Paweł Konop – który zaproponował, żebyśmy nagrali wspólną piosenkę! Paweł gra w zespole weselnym i ma jeden z najlepszych głosów na podkarpaciu jeśli chodzi o wokal, stwierdziliśmy, czemu nie?!

Nagrywamy piosnekę MoneyGenius

Nagrywaliśmy piosenkę MoneyGenius! w Woli Cieklińskiej gdzie Paweł miał zaprzyjaźnione studio – Bardzo polecamy Regnat Studio i Grzegorza, który je prowadzi! Fantastyczny facet, który zna się na robocie, a doświadczenie zbierał przez lata w Nowym Jorku! Zatem 10 Sierpnia 2018 roku rozpoczęliśmy nagrywanie własnych piosenek o projekcie.

Zdecydowaliśmy by nagrać piosenkę, która będzie pokazywała nasze fajne relacje w projekcie oraz odbije się echem w internecie. Dzięki piosence projekt miał nabrać dużo większej rozpoznawalności. Dołączył do naszego grona między innymi Szymon Miller! – Świetnie się bawiliśmy!

Nagrywanie poszło wspaniale, spędziliśmy około 5 godzin w studio, gdzie wiele razy wybuchaliśmy śmiechem, gdyż jesteśmy amatorami, a jedynie Paweł Konop potrafił zawodowo śpiewać.

Łukasz Kafel śpiewa!

Nagrywanie naszej piosenki MoneyGenius – było pierwszym nieoficjalnym spotkaniem członków naszej społeczności, jak się później okazało to był strzał w dziesątkę, jeszcze bardziej nakręciliśmy się na organizację różnego rodzaju aktywności, oprócz naszych zaplanowanych Campów!!!

Ekipa MoneyGenius w Studio nagraniowym
Ekipa MoneyGenius w Studio nagraniowym

Po całym pełnym wrażeń dniu – zjedliśmy jeszcze pamiętną pizzę w bardzo ekskluzywnej restauracji, do której zabrał nas Hubert Świątek i na rynku w Krośnie zakończyliśmy nasze wspólne spotkanie. Zdecydowaliśmy się robić częściej więcej wystrzałowych i szalonych rzeczy!

Zakończenie nagrywania piosenki MG!

Zerknijcie jak nam wyszedł nasz pierwszy wspólny numer!
PS: Dzisiaj w społeczności MoneyGenius mamy więcej zawodowych piosenkarzy i piosenkarek – kolejne piosenki już się piszą i nagrywanie wkrótce – to będą dopiero hity! Teledysk został nagrany na naszym Campie Business&Pleasure w Zakopanem. – O Campie poczytacie w dalszej części historii.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, dołączyć do projektu, poznać mnie na żywo – zapisz się koniecznie na mój darmowy webinar na temat projektu MoneyGenius! – Opowiem Ci dużo więcej i z pewnością odpowiem na Twoje pytania!

Zapisz się na webinar! – Kliknij tutaj!

Najbliższy webinar odbędzie się za:

Ten post komentowano 4 razy

  1. Uwielbiam!!!Jak mam gorszy humor to zawsze pomagają słowa ..,,hej na na na …szczęśliwi ludzie szczęśliwa Ja..” Projekt MG to fantastyczna przygoda .Przygoda z ludzmi,którzy zawsze zarażają pozytywną energią,przygoda której zarabianie to efekt uboczny a nauka i atmosfera to styl życia jaki chcemy prowadzić 😍

  2. Wśród edukacji, motywacji i wartościowej wiedzy jest miejsce również na zabawę, relax i co tu dużo mówić- na przyjaźń❤
    Każdy z innego miejsca, wyrwany z innego środowiska… ale łączy Nas IDEA☝️

    Piosenka? Cud malina🎤😉🎶🕺
    Czekam na kolejną😎

  3. To w tym projekcie jest niesamowite 🥰 Praca i biznesy to jest jedna ścieżka, a druga to jest to co się organizuje w tym projekcie:spotkania, campy, szkolenia i A teraz nawet kluby 😁💪 Tutaj nikt nie czuje się dyskryminowany, każdy członek naszego zespołu jest wyjątkowy, co da się odczuć. Jest między wszystkimi niesamowita energia, niesamowici ludzie z niesamowitymi charakterami 😁 Tutaj nie tylko się zarabia fajne pieniądze, ale poznaje się niesamowitych ludzi, poznaje świat od innej strony i oczywiście rozwija swoje talenty 😁🌸

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.