Kim jest człowiek sukcesu?

Człowiek sukcesu z definicji to człowiek, który osiąga sukces w życiu, żadne to odkrycie, natomiast czym jest sukces? Sukces to spełnienie swoich celów na tle zawodowym, zdrowotnym, rodzinnym, podróżniczym i można by wymieniać tak jeszcze wiele…
W tym artykule chcę Ci uświadomić natomiast jedną bardzo ważną rzecz, przez którą ludzie nie dowartościowują się i mają niższe poczucie własnej wartości, tą rzeczą jest zakłamany przekaz!

1.NIE MUSISZ BYĆ MILIONEREM

money-163502_1280

Wielu ludzi uważa, że nie może o sobie powiedzieć, że jest człowiekiem sukcesu ponieważ nie ma milionów na koncie lub jeszcze nie ma i zarabia tylko kilkanaście tysięcy miesięcznie… Otóż nie musisz mieć milionów na koncie nawet do końca życia, a mimo to być człowiekiem sukcesu. Być może nie chcesz być tak obrzydliwie bogaty jak Gates, Beckham, Tracy, Robbins czy Kiyosaki. Możliwe, że odpowiada Ci życie za 4000 zł miesięcznie i to jest Twoje spełnienie w obszarze pieniędzy, masz skromny dom i nie martwisz się o swoją przyszłość w kwestii finansowej, ponieważ swój przepływ pieniężny wygenerowałeś dobrymi inwestycjami, co zawdzięczasz pracowaniu nad finansową inteligencją i cieszysz się finansową wolnością na poziomie 4000 zł miesięcznie. Tak, wtedy jesteś człowiekiem sukcesu, ale w telewizji Ci o tym nie powiedzą…

2. NIE MUSISZ WYGLĄDAĆ JAK MODEL/MODELKA Z OKŁADKI

man-845847_1280

Prawdą jest, że piękne ciało wyznacza Twój status społeczny, ponieważ to jak wyglądasz mówi więcej, niż tysiąc słów przy pierwszym kontakcie z drugą osobą. Natomiast kłamstwem jest, że musisz być idealny/idealna… Wszystko zaczyna się od fałszywego przekazu, którym jesteśmy bombardowani poprzez media i środki masowego przekazu. „Idealna” sylwetka tych wszystkich gwiazd nie dość, że jest sztucznie poprawiana w photoshopie to na dodatek w przypadku modelek kończy się anoreksją i niebyt ciekawymi problemami zdrowotnymi, to samo tyczy się naszpikowanych suplementami i sterydami modeli, którzy schodzą na zawał w najmniej przewidywalnym momencie ich życia… Najważniejsze to prowadzić zdrowy tryb życia, codziennie uprawiać sport w celu zachowania zdrowia i systematyczny trening najlepiej z własnym ciałem, wtedy efekty przyjdą same, a Twoja sylwetka z każdym dniem będzie wyglądać lepiej i osiągniesz UWAGA lepsze efekty, niż wszyscy modele czy modelki razem wzięte, oczywiście nie w pół roku, ale po roku na pewno, wtedy Twoje ciało mówi samo za siebie, że jesteś człowiekiem sukcesu.

3. NIE MUSISZ MIEĆ INNEJ KOBIETY KAŻDEGO WEEKENDU

love-888343_1280

Oczywiście może być to pewien rodzaj stylu życia, natomiast on wcale nie jest taki wspaniały i w niemal 100 % taki właśnie styl życia jest skazany na największą samotność. „Typowy uwodziciel jest największym samotnikiem na świecie” Tak samo nie musisz podobać się każdej kobiecie, podobnie jak Tobie nie podobają się wszystkie kobiety. Jest to niemożliwe, aby podobać się każdemu. Natomiast to rozwijanie wspaniałego charakteru, osobowości i umiejętności interpersonalnych, nauki o związkach o tym jak być najlepszym możliwym partnerem dla swojej wybranki, wtedy dyskwalifikujesz jakąkolwiek konkurencję i jesteś człowiekiem sukcesu ponieważ nie uganiasz się za setkom kobiet, które możesz poznać na wiadomym i jednym poziomie i skupiasz się na wybraniu jednej kobiety, którą możesz poznać na stu poziomach.

W całym tym zamieszaniu wywołanym fałszywym programowaniem, zbyt wielu ludzi myśli ,że jest bezwartościowa, co jest największym kłamstwem na ziemi. Każdy na ziemi, a zwłaszcza Ty, ponieważ czytasz właśnie teraz ten artykuł i dzięki niemu rozwijasz się i znasz wartość takiego działania czyni Cię już w tym momencie człowiekiem sukcesu, jeśli sobie to uświadomisz Twój sukces może nadejść błyskawicznie i co więcej osiągniesz dużo więcej ponieważ zaczniesz czuć siłę, która została stłumiona, a ja właśnie w tym momencie ją z Ciebie uwalniam człowieku sukcesu! Cała magia polega na tym, abyś żył dokładnie tak jak chcesz, na swoich zasadach, mieszkając, pracując i żyjąc dokładnie tak jak chcesz, wtedy nie ważne czy masz 18, 20, 40, 60 czy 90 lat! Wiek to tylko liczba. A życie masz tylko jedno, zatem żyjąc tak jak chcesz stajesz się człowiekiem sukcesu.

Autor: Łukasz Kafel
Źródło: Na podstawie szkolenia "Kowal własnego losu"

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.