Jak trening „SPARTAN HERO™” Wpływa na nasze życie?

tlo sh

Wiele osób pyta mnie po co stworzyłem taki a nie inny trening. Jak to się ma do sukcesu w życiu. Odpowiadam im wtedy, że poświęciłem kawał swojego życia, aby to zrozumieć i stworzyłem go po to, abyś i Ty zrozumiał. Trening to słowo dość oklepane, jeśli myślisz, że to jest coś podobnego to się zawiedziesz. Jeśli chcesz odbyć zwykły trening to biegnij na siłownię lub poćwicz w domu, jednak SPARTAN HERO™ to idea, za którą wiele osób może poświadczyć, ale w istocie jak on wpływa na nasze życie?

1. SAMODYSCYPLINA

note-34670_640

Wspaniałe życie, setki milionów na koncie, zdrowie do późnych lat starości, własne jachty i promy, domy marzeń oraz wspaniałe związki. Brzmi fajnie prawda? Zastanawiałeś się kiedyś skąd ludzie posiadają te wszystkie rzeczy?

Myślałeś kiedyś nad tym czemu jedni ludzie mają pewne z tych rzeczy, a może nawet wszystkie, a inni nie mają, ani jednej z nich? Wszystko to w przypadku tych pierwszych dzięki odpowiedniemu wykorzystaniu czasu jakim dysponują lub złego w przypadku tych drugich. Ale co to znaczy dobre wykorzystanie czasu? Otóż jest to systematyczne powtarzanie pewnych rzeczy oraz działań, na których nam zależy i do których dążymy.

Do tego potrzebny jest nam pewien rodzaj katalizatora, a jest nim rzecz, bez której nie zdołamy pogodzić i uporządkować wszystkich spraw w odpowiedni sposób. Jest to samodyscyplina, której uczysz się przez cały trening.

2. NAUKA SUKCESU

success-479572_640

Sukces to nie przypadek. Ludzie pozostawiają swoje życie wyimaginowanemu losowi, bujają w obłokach, że kiedyś będzie lepiej, a może mi się poszczęści. Wierzą w szczęście, pecha i inne tego typu zabobony.

Niestety muszę wyleczyć Cię z tej chorej rzeczywistości. Jeśli nie weźmiesz życia w swoje ręce to przysięgam Ci, że ktoś inny to zrobi i będziesz niezbyt zadowolony. Szczęście, pech, los to zjawiska, które wymyślili sobie ludzie, aby usprawiedliwiać ich lenistwo i brak zaangażowania. Jest to przykra prawda, ale ktoś wreszcie musiał Ci to powiedzieć.

Sukces to nie wydarzenie, a proces, podczas którego musisz przezwyciężyć wiele trudności. Jest to bardzo długi proces, to co przychodzi łatwo w większości przypadków jest niewiele warte. Na naprawdę wielkie i wartościowe rzeczy, musimy przeważnie dłużej poczekać i być wytrwałymi. Sukces to sztuka połączenia tych wszystkich rzeczy. Trening Ci to uświadamia.

3. PEWNOŚĆ SIEBIE

two-face-635837_640

Nabywanie pewności siebie nie jest trudne, ale wymaga określonych zasad. Niestety też potrzeba na to czasu. Jak dobrze wiesz pewność siebie to stan, a zatem związany jest z naszymi emocjami. Musisz stan ten nabyć, on nie spadnie z nieba.

Aby nabyć ten stan musisz wykształcić w sobie odpowiednie nawyki i przede wszystkim uświadomić sobie dokąd zmierzasz, wtedy jest to dziecinnie proste.

Trening mentalny jest znacznie ważniejszy od tego fizycznego, dlatego właśnie SPARTAN HERO™ jest tak wyjątkowy.

Autor: Łukasz Kafel
Źródło: Na podstawie książki: "Księga Zwycięzcy"

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.