Jak radzić sobie z okresami bez postępów?

Jak bardzo często miewasz tzw. “okresy bez postępów” ? Jest to częste zjawisko dotykające każdego człowieka. Nie ma osoby, która osiągnęła sukces w jakiejkolwiek dziedzinie życia i nie miewała tych stanów. Więc dlaczego u Ciebie lub u mnie miałoby być inaczej? Wielką tajemnicę tej przypadłości zgłębiłem podczas odbywania oraz tworzenia treningu Spartan Hero. Chcesz dowiedzieć się więcej oraz tego jak radzić sobie z tymi okresami? Zapraszam do czytania!

1.Nie myśl o nich

woman-737437_1280

Pierwszą i  zarazem najważniejszą rzeczą jest to, abyś nie myślał o tym że nie posuwasz się do przodu i nie jest to widoczne. Życie to nie film! W filmie dzieje się tyle przez dwie godziny co u Ciebie może przez całe życie. Idealizowanie i oczekiwanie zbyt szybkich rezultatów, prowadzi do frustracji i zniechęcenia. Najważniejszą radą w celu wyeliminowania negatywnych emocji związanych z wyimaginowanym poczuciem braku efektów, to po prostu uwolnienie się od takich myśli. Zajmij się czymś innym. Idź na spacer, przebiegnij się, zrób dynamicznie jakąś rzecz, choćby posprzątaj swój pokój, natychmiast opanujesz sytuację.

2.Staraj się jeszcze bardziej

clock-95330_1280

Kiedy już wykonasz krok pierwszy i odpoczniesz bądź zrelaksujesz się, działaj na 110 %! To bardzo ważne, dzięki temu osiągniesz dużo szybciej wyniki, których pragniesz, a uczucie “okresu bez postępów” nie będzie miało miejsca. Wykonuj pracę ze zdwojonym skupieniem i nie przerywaj jej. Wyłącz wszystko co Ci przeszkadza, bądź może przeszkodzić i zabieraj się ostro do pracy.

3.Zrozumienie jest kluczem do sukcesu

marriage-918864_1280

Na sukces trzeba zapracować i będą występowały “okresy bez postępów” natomiast w istocie ich nie ma!!! To wielka Tajemnica, którą odkryłem. Być może Ty nie zauważasz żadnej zmiany w budowaniu sylwetki, ale z każdym powtórzeniem Twoje stawy staja się mocniejsze, a mięśnie nieznacznie większe. Za tydzień, dwa jesteś już zdumiony efektami! Podobnie z nauką jakiejkolwiek umiejętności. To bardzo ważne, aby zrozumieć, że z każdym małym kroczkiem jaki poczynisz do swojego celu , jesteś go coraz bliżej. Nie możesz oczekiwać zawsze fajerwerków. Świat wynagrodzi Ci to, za co płacisz cenę każdego dnia, a zrozumienie tego jest kluczem do sukcesu.

Autor: Łukasz Kafel

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO DARMOWEGO NEWSLETTERA I OTRZYMAJ 30 MINUTOWE SZKOLENIE WIDEO!

Dołącz do naszej darmowej subskrypcji, a otrzymasz darmowe nigdzie indziej nie dostępne 30 minutowe szkolenie online zdradzające ideę oraz misję SuccessLife…
Czekamy na Ciebie, nie przegap takiej okazji!
Zapisz się już teraz:

ZOBACZ TEŻ NOWY FILM -ZASUBSKRYBUJ KANAŁ I BĄDŹ NA BIEŻĄCO!!!

Ten post komentowano 2 razy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.