FINANSOWY ALFABET

GRATULUJĘ CI WSPANIAŁEJ DECYZJI!
ZAPRASZAM CIĘ DO CZWARTEJ JUŻ CZĘŚCI PROJEKTU SUCCESS LIFE

PROGRAM 4: “FINANSOWY ALFABET”:

„Finansowy alfabet” – Jest to już przed ostatni z pakietów jaki Ci oferuję. Jak ważna jest finansowa edukacja? To zależy tylko od tego co chcesz w życiu posiadać i jakie życie chcesz wieść, nie jestem milionerem, jeszcze. Ale znam wielu osobiście i już dawno przyjąłem ich sposób myślenia, rozwijam swoje projekty biznesowe, inwestuję pieniądze w różne aktywa i buduję swoją wolność finansową. Poświęciłem setki, a nawet nie skłamie jeśli napisze, że tysiące godzin na to, aby zebrać całą wiedzę, którą chce Ci tutaj przekazać. Aby zmienić swoje życie musisz zmienić swoje myślenie, zatem aby zarabiać i cieszyć się wolnością finansową potrzebujesz zmiany myślenia w stosunku do pieniędzy i biznesu, zamierzam to właśnie zrobić w tym szkoleniu. szkolenie to pozwoli Ci zapanować nad twoimi finansami. Będzie momentem przełomowym w budowaniu Twojego bogactwa, gdyż właśnie po tym szkoleniu będziesz miał solidne podstawy do tego, aby zacząć je budować.  Nie ważne skąd pochodzisz natomiast ważne jest dokąd zmierzasz i to szkolenie ma Ci rozjaśnić tę drogę. W szkoleniu przygotowałem dla Ciebie masę niezbędnych informacji dzięki którym zmienisz swoje nastawienie do pieniędzy oraz biznesu. Dowiesz się w jaki sposób ten biznes otworzyć.

Na samym początku chcę Cię gorąco przywitać w czwartej już części projektu SuccessLife. Jestem z Ciebie dumny, ponieważ kontynuujesz drogę, nieugięcie zmierzając do sukcesu, właśnie tak robią zwycięzcy! Ten program nauczy Cię podstaw inwestowania,jak i da solidne podstawy inteligencji finansowej. Wiedzę , którą przekazuję Ci w tym programie ciągle zgłębiam, mam ją od ludzi sukcesu, milionerów, multimilionerów i inwestorów, począwszy od tych małych na inwestujących na Wall Street skończywszy. Proszę Cię o to, abyś uczestniczył w tym szkoleniu na pełnej energii i wykonywał wszystkie zadania, o które Cię proszę. To bardzo ważne! Tym samym chcę nadmienić, że przez całe szkolenie, będę zwracał się do Ciebie w osobie męskiej, gdyż chcę zmniejszyć zamieszanie, związane z naszym wspaniałym językiem, tak bogatym w zwroty. Jest 50% szansy, że jesteś wspaniałą kobietą – chciałbym, żebyś również miała niezapomnianą przygodę z tym programem.

Kolejna rzecz to kontemplacja! Pamiętaj, aby skupić się w 100 % i zmuszać się do głębokich przemyśleń, ponieważ tylko wtedy wyniesiesz ze szkolenia najwięcej. Pamiętaj, że proces zmiany będzie długi, ale efekty będziesz zauważał już od samego początku.

Chcę, abyś osiągnął bardzo dużo w swoim życiu. Masz potencjał do tego, żeby stać się najlepszą wersją siebie jak i wieść wymarzone życie gdziekolwiek chcesz i z kim chcesz. Aby osiągnąć największe efekty związane z tym szkoleniem przedstawię Ci teraz w jaki sposób powinieneś ten program realizować.

  • Nie oglądaj kolejnej części zanim nie skończysz poprzedniej.
  • Nie przechodź do kolejnej części zanim nie wykonasz wszystkich zadań, o które Cię proszę.
  • Postępuj zgodnie z instrukcją w każdej części. (Instrukcja do każdej części znajduje się pod filmem)
  • Postaraj się przerobić szkolenie co najmniej 2 razy. Będziesz zdumiony do jakich wniosków dojdziesz.
  • Przerób wszystkie dodatki załączone do Programu “Potężna Pewność Siebie”.
  • Spójrz na produkty powiązane, które pozwolą Ci kontynuować projekt SuccessLife.
  • Zerknij na polecane przeze mnie książki, które pozwolą Ci jeszcze bardziej ugruntować wiedzę z danego tematu.
  • Zostaw komentarz jak bardzo pomogło Ci to szkolenie.

Powodzenia!

 

ROZPOCZNIJ PROGRAM!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.