Czy zarabianie w internecie jest dla wszystkich?!

Ile razy próbowałeś namawiać znajomych na FB na nowy milionowy biznes? Ile razy pragnąłeś zbudować ogromne struktury, które będą przynosić Ci dochód pasywny w różnego rodzaju biznesach?  Robiłeś to?  Świetnie, ale pewnie się zniechęcałeś kiedy wielu odmawiało, bo albo się bali, albo nie chcieli z niewiadomych przyczyn zarabiać w taki sposób jak Ty…
To co chcę Ci dzisiaj przekazać to, żebyś wciąż robił to co robisz, ale nie zniechęcał się tym, że ktoś nie chce zarabiać kilkudziesięciu tysięcy złotych przez internet! To całkowicie normalne, że nie chce… I nie ma tu żadnych sarkastycznych motywów. No bo zobacz, często słyszymy takie głupie gdybania w stylu:
 
“Jakby można było zarabiać 50 tysięcy złotych miesięcznie to każdy by tyle zarabiał” “Jakby to było takie proste, to każdy by tak zarabiał” “To niemożliwe, każdy by się tym zajmował” „To zbyt piękne, żeby było prawdziwe, każdy by to stosował”
Słowo klucz odnoszące się do tych wszystkich głupich powtarzanych bzdur, to: “KAŻDY”
Otóż NIE KAŻDY, dlaczego?
Ludzie mają swoje przyzwyczajenia i nawyki. Często szukają pracy zgodnej ze swoim wykształceniem, uważają, że skoro ich rodzice ciężko pracowali, to nie ma innej drogi zarabiania pieniędzy. Są ślepo zawierzeni systemowi, który ich wychował, wierzą w emeryturę, składki i wszystko to co wbijali im do głowy przez całe życie w szkole, w domu i na studiach. Dopóki ich życie mocno nie kopnie w dupę, nie zmienią swoich przekonań – a to jest najważniejszy punkt zwrotny w życiu (zakwestionowanie tego co wiesz, w tym przypadku o pieniądzach)
Ludzie z natury boją się straty, boją się ryzyka, boją się wszystkiego, co jest dla nich nowe i nieznane. Nie rozumieją potęgi internetu, jak na odległość można sprzedawać, kupować… Są zamknięci na nowe technologie, jeśli nie czują pieniędzy w dłoni, nie potrafią poczuć wartości w wirtualnych cyfrach. Nie przekonasz ich do zmiany światopoglądu.
Ludzie mają swoje pasje i robią rzeczy, które kochają, nie koniecznie interesuje ich robienie czegoś innego. To, że proponujesz komuś system zarabiania, który sprawi, że zarobi w przeciągu 3 lat swój pierwszy milion, a w przeciągu 10 lat zbuduje jego wolność finansową, czym jest MoneyGenius, niekoniecznie go zainteresuje. Być może ta osoba woli strugać figurki z drewna i  na tym zarabiać. Dużo mniej, ale za to robić to co kocha. Nie każdy chce podróżować po całym świecie, są ludzie, którzy wolą spędzić życie w jednym miejscu.
Jedno jest pewne. jedna decyzja zdeterminuje całe Twoje życie: może to być zmiana pracy, inwestycja, emigracja, rzucenie jednych studiów
żeby rozpocząć inne, założenie biznesu, czy podróż dookoła świata.
To wszystko sprawia, że każdy z nas jest inny i każdy w danym momencie swojego życia podejmuje konkretne decyzje, ale NIGDY nie będą to decyzje jednakowe… Zatem zarabianie w internecie nie jest dla wszystkich. Mało tego – jest tylko dla tych, którzy marzą o takiej pracy i takim stylu życia.
To dlatego jedni ludzie stają się milionerami, a inni bankrutami. Dlatego jedni  żyją w luksusie pracując , 4 godzinny w tygodniu, a inni tyrają 12 godzin dziennie, na swój dorobek. Każdy ma swój wózek i to on decyduje czym go wypełnia i jak go ulepsza.
Zatem zadaj sobie pytanie! Czy jestem osobą, która chce mieć taki styl życia? Czy chcę zarabiać z każdego miejsca na świecie? Jeśli tak to nie zastanawiaj się i rozpocznij przygodę w projekcie MoneyGenius!

Zacznij Projekt MoneyGenius już dzisiaj! – Kliknij Tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.