Business&Pleasure Camp MoneyGenius – Zakopane 2018

Witam Cię w kolejnym artykule z serii: “MoneyGenius – Jak to się zaczęło”. W tym artykule opowiem Ci o pierwszym dużym wyjeździe – Business&Pleasure Camp MoneyGenius 2018 w Zakopanem.

Na Business&Pleasure Camp w Zakopanem pojechało 21 osób. Pośród nich byli VIP projektu, Liderzy oraz niektórzy z Promotorów. Podczas 4 fantastycznych dni uczyliśmy się i świetnie bawiliśmy. Był czas na naukę ale i na zabawę. Ostatniego dnia Campu nagraliśmy teledysk do Piosenki: “Ruszamy na Camp”

B&P Camps MoneyGenius są to wyjazdy dla najlepszych liderów projektu, aby mogli wypocząć, zrelaksować się i nauczyć się zaawansowanych strategii marketingowych, które poprawią jakość i wyniki ich zespołów. Dzieje się tak, gdyż na takich wyjazdach pojawiają się najlepsi liderzy projektu wraz ze mną, dzięki temu możemy zebrać najświeższą i najbardziej aktualną wiedzę jak prowadzić biznes online i zyskiwać jeszcze lepsze wyniki.

Organizujemy na tego typu wyjazdach kilka szkoleń, które wypełnione są technikami i strategiami. Wyjazdy Business&Pleasure Camps trwają od 4 do 8 dni, zatem jest sporo czasu na odpoczynek, relaks, ale również na biznes i integrację. Tak to wygląda w Projekcie MoneyGenius.

W SuccessFulWay nie ma Business&Pleasure Camps, są za to Diamond Trips – wyjazdy dla najlepszych, działające na tej samej zasadzie co wyjazdy Business&Pleasure z jedną zasadniczą różnicą. Na wyjazdach Diamond Trips znajdziesz wypoczynek, relaks i biznes jednak na każdy wyjazd możesz zabrać najlepszą osobę z Twojej drużyny diamentowej, by mogła rozwijać się razem z resztą ekipy, która przyjeżdża. Wyjazdy Diamond Trips trwają krócej, niż Business&Pleasure Camps bo tylko od 2 do 4 dni.

Wracając do Campu w Zakopanem, pierwszego dnia naszego zjazdu rozpoczęliśmy dzień zaawansowanym szkoleniem interpersonalnym wywodzącym się z projektu Life&Career System.

Uczestnicy mieli okazję poznać swoje mocne i słabe strony swojego charakteru, omawialiśmy też jak mogą zwiększyć swoje wyniki w działaniach marketingowych, jeśli tylko zaangażują się w tę wiedzę.

Wiedza z LCS na Campie w Zakopanem 2018

Na naszych wyjazdach wyznajemy zasadę Business&Pleasure zatem po szkoleniu mieliśmy czas wolny. Zaraz po obiedzie spędzaliśmy czas na rozmowach oraz na saunie czy basenie! Nasza chata w Zakopanem była jedną z najbardziej ekskluzywnych miejscówek w okolicy.

Na naszych Campach najwazniejsza jest zabawa!

2 Dnia naszego Campu miał miejsce warsztat PRO CAMERA CRAFT – na którym uczyliśmy się nagrywać filmy oraz prowadzić transmisje na żywo w Social Mediach. Jestem bardzo zadowolony z wyników osób, które pojawiły się po Campie – każdy do dziś w sposób bardzo profesjonalny wykorzystuje te cenne informacje i umiejętności.

Warsztat PRO CAMERA CRAFT
PRO CAMERA CRAFT w wykonaniu ekipy MoneyGenius!

Po udanym warsztacie, mieliśmy czas na przyjemności, a wieczorem odbyliśmy wieczorne szkolenie z Szymonem Millerem ( kolejnym trenerem w MoneyGenius), na temat budowania marki w Social Mediach. Tam trzeba było być! – Niesamowita wiedza i strategie…

Szymon Miller prowadzi swoje wystąpienie

Projekt MoneyGenius dzięki tego typu wyjazdom, sprawił, że ludzie, którzy poznali się w sieci – nawiązali znajomości, a nierzadko przyjaźnie w świecie rzeczywistym! Jako jedyny projekt w internecie opieramy się bardziej na relacjach i tworzeniu fajnych, ciekawych rzeczy razem, niż na samych pieniądzach! Pieniądze przychodzą i odchodzą, ale to co zostaje to znajomości i kontakty na całe życie! I to jest największą siłą projektu MoneyGenius i SuccessfulWay!

Łukasz Cichocki – Trener MoneyGenius

Dnia trzeciego postawiliśmy na całkowity relaks, a czwartego dnia – nagrywaliśmy teledysk do Piosenki – “Ruszamy na Camp” – którą stworzyliśmy w Sierpniu 2018 roku! Oto jak nam wyszła piosenka!

W ostatni wieczór naszego Campu odbyła się Gala wręczania nagród! Najlepsi w Projekcie otrzymali wyróżnienia, podzieliłem się wtedy z uczestnikami planem rozwoju naszego projektu i wszystkie te założenia spełniliśmy do dnia, w którym piszę ten tekst. Jesteśmy projektem czynów – nie obietnic.

Najlepsi w 2018 roku w MoneyGenius

“W życiu masz to, na co się odważysz”
Łukasz Kafel

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, dołączyć do projektu, poznać mnie na żywo – zapisz się koniecznie na mój darmowy webinar na temat projektu MoneyGenius! – Opowiem Ci dużo więcej i z pewnością odpowiem na Twoje pytania!

Zapisz się na webinar! – Kliknij tutaj!

Najbliższy webinar odbędzie się za:

Ten post komentowano 22 razy

 1. Niesamowite, jak ten czas szybko leci…
  Mam wrażenie, jakbym dopiero wróciła z pierwszego Campu MoneyGenius. Wszystkie strategie i wiedza, którą tam poznałam jest nadal aktualna i stosuję ją każdego dnia w swoim biznesie. Zawarte tam znajomości i przyjaźnie trwają do dziś. To właśnie relacje międzyludzkie w projekcie wyróżniają MG na tle innych. A już za miesiąc ruszamy na kolejny Camp, który z pewnością wniesie wiele dobrego do naszego życia osobistego i biznesowego.

 2. Jestem bardzo zadowolona, że mogę być w tym projekcie🙂, że dzięki jednej decyzji poznałam (póki co wirtualnie) tyle WSPANIAŁYCH LUDZI, na których mogę liczyć 🙂 między innymi Ty Łukaszu, pewnie nie raz trafiłeś się w czoło czytając moje pytania 😂 Łukasza Cichockiego, któremu napisałam, że jego strona nie działa, a po prostu źle skopiowałam link 😂😂😂 Szymona Millera, który również pomógł mi w relacjach i wielu innych. Chociaż jeszcze nie poznałam Was na żywo to już Was uwielbiam 🙂 dzięki Waszej wiedzy o fb i insta pomogłam mężowi rozwinąć jego profil i zaczepiają go na ulicy 😂 Mam nadzieję, że kiedyś będę mogła uczestniczyć w takim wyjeździe i bawić się z Wami 🙂 dziękuję.
  P. S czekam na kolejną piosenkę 🙂

 3. Takie spotkania integracyjne to marzenie 😀 Bardzo się cieszę że weszłam w projekt i mogę się rozwijać. Pomimo młodego wieku myślę bardzo przyszłościowo i chciałabym aby moi ludzie tak dzielnie działali w projekcie 🙂 Mam nadzieję że kiedyś i ja znajdę się wśród najlepszych 🙂 Dzięki projektowi poznałam świetnych ludzi oraz fajny sposób zarobku i na pewno nie zrezygnuję z niego! 😀 Będę się rozwijać dalej dzięki projektowi i wam :*
  I tak na zakończenie mam cele które dokonam dzięki wszystkim filmikom oraz książką które zobaczyłam i przeczytałam, nauczyły mnie wierzyć w siebie i się nie poddawać pomimo hejtu i wyśmiewania wśród rówieśników 🙂 Dlatego głównie za to dziękuję projektowi że nauczyli mnie wierzyć w siebie 😀
  PS. Świetny teledysk 🙂

 4. Wchodząc w projekt MoneyGenius tak naprawdę, nie wiedziałem czego sie spodziewać, co mnie czeka. Działam juz w projekcie od 3 miesiecy, na poczatku mialem takie mysli, że sie do tego wogole nie nadaje.. Ale dzieki tak wspaniałym ludziom jacy sa w projekcie, pokazują i prowadza dosłownie za rękę jak osiągnąć to co oni juz osiągnęli. Wszystkie te szkolenia, dawka wiedzy jaka posiadają jest Mega nigdzie indziej sie z takimii wspaniałymi ludźmi nie spotkałem w internecie. Ale teraz juz zdecydowanie wiem co chcę osiągnąć dzieki tym osobą i ich nastawieniem do życia. Chce Poprostu żyć! A nie chodzić z nadzieją do pracy ze któregoś dnia stanie sie cud lub wygram w lotka. Postanowiłem zmienić cos w swoim zyciu i walczyć by osiągać szczyty a nie pagórki.
  Dziękuję Łukasz za stworzenie tak świetnego projektu i zespołu jakim jest MoneyGenius.
  Jak juz kiedyś pisalem jest poprostu UNIKATOWY I Niepowtarzalny 😉
  Gratuluję 😉

 5. Działając w necie od 2018r. ten projekt jest najlepszy na jaki trafiłem.Materiały jakie otrzymuje członek MG są bezkonkurencyjne.Każdy kto chce osiągnąć coś poza utartym schematem (inaczej etat lub nie chce utrzymywać się tylko przez państwo czyli np: renta) powinien skorzystać z dobrodziejstw 21-wieku i zacząć generować dodatkowy dochód poznając przy tym ciekawe i pozytywne osoby które nie patrzą na negatywne rzeczy i wyciągają z ludzi to co najlepsze . Pozdrawiam i z chęcią poznam się z tobą Łukaszu na żywo tak jak z innymi członkami tego wyśmienitego Projektu

 6. Chodź mnie osobiście na Campie w Zakopanem nie było, to mogę śmiało przyznać, że właśnie od tego wydarzenia wszystko się zaczęło. Obserwowałem jak świetnie się bawicie i rozwijacie. Podjąłem decyzję, że też chcę być w tym projekcie. Dlaczego? Dla wiedzy, dla rozwoju, dla ludzi, dla campów. Po kilku miesiącach miesiącach działania mogę śmiało powiedzieć, że moje nakręcenie nie opadło i chce mi się działać każdego dnia.

 7. Super… i po takiej recenzji aż chce się z Wami wyjechać 🤩 zrobię wszystko, żeby dostać się na następne campy, bo będę miał to na co się odważyłem 💪

 8. Czytając twój post Łukasz czuję się jakbym tam była. Jednak wiem, że trzeba takiego Campu doświadczyć na własnej skórze. Dlatego z całych sił rozwijam się żeby w końcu wyjechać na takie wydarzenie. Byłam już na evencie Zamkowym i wiem już, że chcę częściej spotykać ludzi z MoneyGenius. Dlatego, że są oni pozytywni, chcą coś w życiu osiągnąć i po prostu ich lubię. Bardzo się cieszę, że jestem w projekcie i jestem częścią wspaniałej społeczności! 🙂

 9. Za to uwielbiam ten projekt 💪 za podejście do człowieka i do członka projektu jak do przyjaciela 😊 jestem w projekcie od marca i już poznałem tyle niesamowitych osób, że jestem mega zadowolony 😊 a co najlepsze – każda z tych osób myśli tak samo jak ja i razem możemy zdziałać wiele 😊 dzięki projektowi otworzyłem się na świat i na ludzi i znalazłem w sobie dużo pozytywnej energii i szczęścia, którą zwykły szary świat gdzieś ciągle mi pochłaniał. Jestem mega dumny, że mogę należeć do tak wspaniałej społeczności, a logo MG jest dla mnie znakiem, który zawsze będę szanował na maksa!

 10. No i jak skomentować to co robi Łukasz Kafel? 🤔REWELACJA! 🤩 Widząc zaangażowanie z jakim działasz i ile serca wkładasz w ten projekt.. Po prostu chce się być częścią społeczności jaką tworzą ludzie w MoneyGenius 😍 Co do camp’ów.. Nigdy nie byłam, ale liczę na to, że w przyszłości i mnie się uda wyjechać razem z Wami – pozytywie zakreconymi biznesmenami 🤩 Ostatnia impreza integracyja pokazała, że w projekcie mamy wiele wartościowych osób ze wszystkich stron Polski! Podsumowując.. 😊 POLECAM projekt w 100%, bo wszystko co Łukasz pisze tutaj jest prawdą 😊 Pozdrowionka! 🤗

 11. Zaczynając swoją przygodę z zarabianiem nie sądziłem, że tak to wszystko może wyglądać. Dzięki zaangażowaniu w projekt i wynikom zakwalifikowalem się na Camp, który jeszcze bardziej utwierdził mnie w swoich przekonaniach. Niesamowita atmosfera, wiedza oraz wspaniali ludzie, którzy odgrywają dużą rolę w moim życiu prywatnym, jak i zawodowym. Dołączenie do projektu było moja najlepsza decyzja, którą podjąłem 💪😀 MoneyGenius najlepszy projekt w Polsce! 👌

 12. Świetny artukuł 🚀, MoneyGenius całkowicie zmieniło moje życie . Teraz tylko czekać na kolejny Business&Pleasure Camp 🤩 który już niebawem 🏝️

 13. Money Genius, w życiu masz to na co się odważysz – motto naszego projektu jakże prawdziwe i życiowe. Odważ się żyć tak jak tylko chcesz, a z projektem jesteśmy na najlepszej drodze by to osiągnąć. Campy, eventy, kluby gry, możliwości są nie ograniczone i tylko od nas zależy jak daleko dojdziemy. Łukasz i reszta ekipy robią coś niesamowitego. Gratulacje

 14. Często pytamy siebie – Co ma sens w życiu? Jak znaleźć cel w życiu? Jaka jest moja życiowa misja? A współczesny otaczający na świat i ludzie wcale tego nie ułatwiają.

  Żyjemy w czasach nadmiaru, przesytu i chaosu informacyjnego. Mnogość wyborów, które stoją przed nami, przytłacza nas i niejednokrotnie miesza nam w głowach.
  Zaczynamy wątpić w to , co robimy. Jak najlepiej realizować nasze pragnienia. marzenia? Gdzie w tym wszystkim satysfakcja z życia?

  Czasami prawda to za mało, ludzie czasem zasługują na coś więcej. Na to by ich wiara została wynagrodzona . Dziękuje Łukaszowi Kaflowi i jego Drużynie A za fantastyczna robotę jaką robicie. ku chwale lepszemu jutru, do końca świata i jeszcze dalej. Projekt Money Genius i wszystko co jest z nim związane: wiedza, doświadczenie, rozwój, możliwości, campy, imprezy, gry, relacje, znajomości , zarabianie, inwestowanie, to jedna wielka idea która łączy ludzi i sprawia, że mamy odwagę próbować, to się liczy, w życiu należy próbować. Wisienką tej wypowiedzi będzie podsumowanie w stylu La Casa De Papel – Dom z papieru:
  Potrzebujemy was. Państwo wypowiedziało nam wojnę, brudna wojnę. Postanowiliśmy walczyć. TO MY, RUCH OPORU.

  1. Money Genius to świetny projekt i fantastyczni ludzie. Chciałabym być z wami na kolejnym Bussines&Pleasure Camp!
   Ale najpierw trzeba zapier… a na pewno te marzenia się spełnią.
   Dziękuje Ci za ten rewelacyjny projekt ,który zmienił moje podejście do pieniędzy.
   Ty i reszta robicie niesamowite rzeczy! 😀

 15. “Najlepsi ludzie to Ci, którzy wkraczają w Twoje życie i sprawiają, że widzisz słońce tam, gdzie wcześniej były chmury. Ludzie, którzy wierzą w Ciebie tak bardzo, że sam zaczynasz w siebie wierzyć. Ludzie, którzy lubią cię za to, że po prostu jesteś sobą”
  💪💪💪💪Moneygenius 💪💪💪💪

 16. Od pierwszej chwili współpracy, bardzo dobrze się bawię i nawet przez chwilkę nie miałam wątpliwości co wyboru projektu MoneyGenius. Po prostu intuicyjnie zaufałam. Jestem pod wrażeniem fantastycznej społeczności na czele z Łukaszem Kaflem i VIP-ami. Zawsze gotowi nieść pomoc, ciągle coś udoskonalają, wprowadzają nowe projekty i grę MoneyGenius. Dzieje się tak dużo, ze można dostać zawrotu głowy. Tak bywa, kiedy twórca projektu jest pasjonatem. Camp jeszcze przede mną, ale już czuje się jak członek dużej rodziny, z którą chcę połączyć więzy na długo. MoneyGenius to nie kaprys, to coś co gra mi w duszy, mimo wielu przeszkód.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.