4 Rzeczy jakie dają nam szkolenia motywacyjne

Nie zamierzam zachwalać szkoleń motywacyjnych, nie próbuje Cię namawiać do uczęszczanie na szkolenia, czy kupowanie gotowych programów. Chcę tylko zaaplikować Ci wiedzę empiryczną na temat szkoleń motywacyjnych. Empiryczną czyli całe moje doświadczenie z tym związane. Zatem przeczytaj, jeśli miałeś z tym doświadczenie to porównaj swoje spojrzenie na tę kwestię…

1. KOP MOTYWACYJNY!

run-700188_640

Dzięki szkoleniom motywacyjnym, szkoleniom z rozwoju osobistego otrzymujesz solidną dawkę motywacji, która jest niezwykle cenna i potrzebna, tego nie znajdziesz w domu, szkole czy pracy. Szkolenia na żywo lub też prowadzone online poprzez webinary lub specjalnie przygotowane programy, pozwalają Ci złapać motywację, która nie uleci po dwóch czy trzech dniach.

2. POBUDZENIE WYOBRAŹNI I UWIERZENIE W SIEBIE

los-angeles-805393_640

Szkolenia pobudzają wyobraźnię i pozwalają Ci sięgnąć znacznie dalej, niż zwykłe myślenie o Twoim życiu. Pozwalają Ci stworzyć zupełnie nowe plany i cele ponieważ masz otworzone oczy na możliwości, spada ci z oczu wiele ograniczeń, które przesłaniały Twój potencjał. Z czasem cele te kodują się w Twojej podświadomości i nie możesz uwierzyć, że nie myślałeś o nich wcześniej, przecież wydają się oczywiste. Kolejną ważną rzeczą jest to, że zaczynasz wierzyć w to że możesz te cele osiągnąć znacznie szybciej, niż podejrzewałeś, co więcej zaczynasz dostrzegać, że to na co wyznaczyłeś sobie za 5 czy 10 lat realizuje się przed Twoimi oczyma niczym matrix po roku czy dwóch .

3. ENERGIA DO ZMIAN

landscape-773145_640

Dzięki szkoleniom pomijając motywację, zyskujesz niespożytą energię do zmian, ponieważ uświadamiasz sobie, że żyłeś w jakimś zasranym matrixie, i w dodatku była to cholernie biedna rzeczywistość, bez planów, celów i zaniżała ona Twoje standardy. Dostrzegasz taką szansę dla siebie, że pragniesz wyrwać się z przeciętnego życia za wszelką cenę i w jak najkrótszym czasie. W dodatku każde działanie wyzwala w Tobie jeszcze większe pokłady energii ponieważ doznajesz niesamowitego uczucia szczęścia realizując swoje marzenia zamienione w cele.

4. EFEKTY!

SiteLogo

To co w szkoleniach najważniejsze to stworzenie planu i realizowanie go, natomiast tylko i wyłącznie poprzez działanie możemy doznawać efektów. Jeśli wykonujesz wszystko tak jak zaleca trener i mało tego wprowadzasz każde zdanie w życie, każdą wiedzę testujesz i sprawdzasz co działa, a co nie, zyskujesz efekty! A zyskując efekty otwierają Ci się oczy jeszcze bardziej , tym razem już nie dlatego że uświadamiasz sobie, że coś możesz zrobić, ale właśnie przez to, że już to zrobiłeś, że już to masz! Przecierasz oczy ze zdziwienia bo nie możesz uwierzyć, że żyjesz życiem o jakim zawsze marzyłeś. Tego Ci życzę przyjacielu!

Autor: Łukasz Kafel
Źródło: Na podstawie szkolenia "Kowal własnego losu"

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.